Avenis Thickener Standard 100ml

Mikrowłókna w sprayu


Avenis Thickening Spray to szybkie i proste rozwiązanie dla osób borykających się z problemem rzadkich, przerzedzonych włosów. Wystarczy spryskać włosy w miejscach gdzie prześwituje skóra głowy i je rozczesać, a już po kilku sekundach przerzedzenia znikną, a włosy staną się gęstsze. Efekt pełniejszej fryzury utrzymuje się do momentu umycia włosów kiedy to kosmetyk zostaje całkowicie usunięty. Jedno opakowanie Avenis Thickening Spray (100ml) wystarcza na około 15 zastosowań.

Bestseller
m
Cena: 84.00 zł
Dostępność:Dostawa 24h Kurier
4.8/5 - ( 4 opinii )

Pokaż paletę kolorów

Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 82.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 81.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 80.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 79.00 zł
Zamówienia pow. 199zł – przesyłka gratis
Bestseller
m

Avenis Thickening Spray to szybkie i proste rozwiązanie dla osób borykających się z problemem rzadkich, przerzedzonych włosów. Wystarczy spryskać włosy w miejscach gdzie prześwituje skóra głowy i je rozczesać, a już po kilku sekundach przerzedzenia znikną, a włosy staną się gęstsze. Efekt pełniejszej fryzury utrzymuje się do momentu umycia włosów kiedy to kosmetyk zostaje całkowicie usunięty. Jedno opakowanie Avenis Thickening Spray (100ml) wystarcza na około 15 zastosowań.


Jak to działa ?

Avenis Thickening Spray - mikrowłókna w sprayu. To szybkie i proste rozwiązanie dla osób borykających się z problemem rzadkich, przerzedzonych włosów. Wystarczy spryskać włosy w miejscach gdzie prześwituje skóra głowy i je rozczesać, a już po kilku sekundach przerzedzenia znikną, a włosy staną się gęstsze. Avenis Thickening Spray może być również stosowany do włosów bez przerzedzeń aby nadać im więcej objętości. Avenis Thickening Spray świetnie sprawdza się również przy włosach po prostu cienkich - dodaje im gęstości i puszystości.

Dostępne kolory

Avenis Thickening Spray dostępny jest w 5 kolorach. Kolor kosmetyku powinien być jak najbardziej zbliżony do koloru włosów. W przypadku wątpliwości co do koloru, producent zaleca wybór koloru ciemniejszego – pozwoli to uzyskać zdecydowanie lepszy efekt gęstych włosów. Jedno opakowanie Avenis Thickening Spray (100ml) wystarcza na około 15 zastosowań. Może być stosowany zarówno przez mężczyzn jak i kobiety w różnym wieku.

 Sposób użycia

1. Dokłanie umyj i wysusz włosy. Nie stosuj jeszcze żadnych produktów do stylizacji włosów, będziesz je mógł zastosować po nałożeniu Avenis Thickening Spray. Przed aplikacją mikrowłókien można stosować odżywki bez spłukiwania.

2. Avenis Thickening Spray nakłada się tylko i wyłącznie na suche włosy. Potrząśnij pojemnikiem gwałtowanie przez kilka sekund przed pierwszym użyciem. Dobrze jest również potrząsać pojemnikiem co kilka pryśnięć. Zacznij spryskiwać włosy 1-2 cm poza linią czoła z odległości ok. 20cm, aby uzyskać najbardziej naturalny wygląd. Nanoszenie Avenis Thickening Spray równo z linią czoła może nie dać całkowicie naturalnego wyglądu i pobrudzić czoło.

3. Spryskuj włosy wiele razy przez około sekundę. W przerwach przeczesuj włosy używając najlepiej szczotki lub grzebienia o szerokim rozstawie włosia. Co jakiś czas potrząsaj pojemnikiem.

4. Zobacz jak włosy z każdym pryśnięciem stają się gęstsze i grubsze. Pryskaj Avenis Thickening Spray tak długo aż uznasz, że efekt zagęszczenia włosów jest optymalny. Po ostatnim pryśnięciu przeczesz włosy jeszcze raz. Możesz teraz dodatkowo zastosować lakier nabłyszczający, aby nadać włosom więcej połysku. Możesz też stosować najróżniejsze dodatkowe środki do włosów.

 

Zalety/Wady Avenis Thickening Spray

Avenis Thickening ma podobny w działaniu efekt zagęszczenia włosów co mikrowłókna, istnieje jednak kilka wyraźnych różnic pomiędzy tymi kosmetykami.

 

Zalety Avenis Thickening Spray:

- Avenis Thickening Spray potrafi zagęścić o wiele bardziej przerzedzone włosy niż mikrowłókna. Należy jednak najpierw nauczyć się właściwie stosować ten preparat.

- Mikrowłókna w sprayu są całkowicie wodoodporne. Po zastosowaniu tego kosmetyku można nurkować bez utraty efektu zagęszczenia włosów.

- Po zastosowaniu Avenis Thickening Spray włosy można jeszcze dodatkowo modelować wszystkimi dostępnymi środkami do włosów.

 

Największe wady Avenis Thickening Spray:

- W przeciwieństwie do sypkich mikrowłókien, włosy po zastosowaniu Avenis Thickening Spray są matowe i nie błyszczą. Można później dodać im połysku stosując dodatkowe lakiery, woski lub żele.

- Nałożenie Avenis Thickening Spray wymaga poświęcenia nieco więcej czasu niż 30 sekund, tak jak w przypadku mikrowłókien. Zazwyczaj do uzyskaniu dobrego efektu potrzeba minimum 3-4 minuty.

- Ponieważ Avenis Thickening Spray jest koloryzowanym sprayem, przy niewłaściwym stosowaniu lub braku wprawy, łatwo można pobrudzić czoło i uszy, a nawet koszulę lub bluzkę. Dlatego należy stosować Avenis Thickening Spray zgodnie z podanymi wskazówkami, aby nie było potrzeby mycia twarzy po zastosowaniu.

 

 


Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie