Avenis Optimizer

Podkładka do mikrowłókien


Avenis Optimizer to specjalna podkładka ułatwiająca nałożenie kosmetyku Avenis na przednią linię włosów. Ponieważ zagęszczanie włosów na ich przodzie jest szczególnie trudne i wymaga dużo precyzji, producent stworzył specjalną podkładkę zabezpieczającą przed osypywaniem się kosmetyku na skórę głowy. Duże znaczenie ma to w przypadku nakładania mikrowłókien na mocno przerzedzoną przednią linię włosów. 

 

Stara cena: 12.90 zł
Promocja: 9.90 zł
Dostępność:Dostawa 24h Kurier
Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 9.40 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 8.90 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 8.40 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 7.90 zł
Zamówienia pow. 199zł – przesyłka gratis

Avenis Optimizer to specjalna podkładka ułatwiająca nałożenie kosmetyku Avenis na przednią linię włosów. Ponieważ zagęszczanie włosów na ich przodzie jest szczególnie trudne i wymaga dużo precyzji, producent stworzył specjalną podkładkę zabezpieczającą przed osypywaniem się kosmetyku na skórę głowy. Duże znaczenie ma to w przypadku nakładania mikrowłókien na mocno przerzedzoną przednią linię włosów. 

 


Mikrowłókna Avenis naładowane są elektrostatycznie, dzięki temu łączą się z włosami zagęszczając je. Włosy wyglądają całkowicie naturalnie i ciężko jest nawet z bardzo bliskiej odległości zauważyć, że są zagęszczone. Taki efekt utrzymuje się do kolejnego mycia włosów. Avenis jest odporny na działanie silnych warunków atmosferycznych takich jak śnieg, deszcz czy wiatr.

Avenis jest bardzo prosty w użyciu. Wystarczy równomiernie posypać przerzedzone miejsca, a następnie delikatnie pogładzić włosy dlonią, tak aby mikrowłókna się w nie wczepiły. W jednej chwili włosy staną się nieprawdopodobnie gęste. W celu utrwalenia fryzury należy zastosować lakier. Bardzo ważne jest, żeby stosować kosmetyk na świeżo umyte i dobrze wysuszone włosy.

Jeśli włosów na głowie jest bardzo mało lub nie ma ich wcale, to wówczas Avenis nie zadziała. Mikrowłokna opadną na skórę głowy i będzie to wyglądało sztucznie i nienaturalnie. Dlatego Avenis przeznaczony jest dla osób z przerzedzonymi włosami, którym prześwituje skóra głowy, a nie dla osób już prawie całkowicie bez włosów.

Kosmetyk ten idealnie sprawdza się również jako środek tuszujący odrosty oraz lekko siwiejące włosy, a także prześwity na cienkich włosach powstałe w trakcie upinania fryzur okolicznościowych.

Kolory Avenisa:

Avenis posiada bogatą paletę kolorów, od czarnego aż po biały, przez co każdy znajdzie odpowiedni kolor dla siebie. Ponadto wszystkie odcienie można ze sobą mieszać w celu stworzenia niemal dowolnego koloru Avenisa. Nie jest to jednak konieczne, gdyż nawet jeśli mikrowłókna Avenis będę nieco odbiegać od koloru włosów, to i tak zagęszczą je w całkowicie naturalny sposób. Włosy mogą jedynie zostać delikatnie rozjaśnione lub przyciemnione. W przypadku wątpliwości co do koloru, producent zaleca wybór koloru ciemniejszego – pozwoli to uzyskać zdecydowanie lepszy efekt gęstych włosów.

Gwarancja 100% zadowolenia:

Jesteśmy pewni, że Avenis zmieni Twoje włosy nie do poznania. Jednak jeśli z jakiegokolwiek powodu będziesz niezadowolony z naszego kosmetyku, po prostu odeślij go do nas wraz z paragonem i numerem konta. Zwrócimy Ci pełną wartość kosmetyku na wskazane przez Ciebie konto bez zadawania żadnych pytań. Kosmetyk możesz oczywiście przetestować. Prosimy jednak żeby przy zwrocie było przynajmniej ¾ pierwotnej zawartości. Nie dokonujemy zwrotu w przypadku odesłania do nas pustego opakowania.

Avenis w salonach:

Marka Avenis jest często stosowana w najlepszych, profesjonalnych salonach fryzjerskich. Doskonale uzupełnia ich asortyment o nowatorski produkt, który sprawdza się w codziennej pracy stylisty oraz daje poczucie większego komfortu klientom stosującym go na co dzień w domu.

Zobacz krótki film:

 

 

Najczęstsze pytania:

1. Co to jest właściwie Avenis ?
Avenis to kosmetyk zawierający kilkumilimetrowe keratynowe włókna, które swoim wyglądem imitują ludzkie włosy.

2. Jak to działa ?
Avenis  wykorzystuje skłonność włosów do elektryzowania się. Mikrowłókna zawarte w kosmetyku są naładowane elektrostatycznie, dzięki temu mocno wczepiają się we włosy.

3. Czy efekt zagęszczonych włosów jest naturalny ?
Efekt zagęszczonych włosów jest całkowicie naturalny i nawet z bliskiej odległości ciężko jest zauważyć, że włosy są zagęszczone.

4. Czy Avenis jest kłopotliwy w użyciu ?
Nie, Avenis jest bardzo prostym w zastosowaniu kosmetykiem. Nie sprawia też żadnego dyskomfortu podczas noszenia. Mocno trzyma się włosów, nie zostawia żadnych śladów na ubraniach, pościeli czy czapkach. Zmywa się go natomiast całkowicie za pomocą dowolnego szamponu do włosów.

5. Na jak długo wystarcza jedno opakowanie ?
Avenis dostępny jest w 3 gramaturach: 3g ,12g, 28g. Opakowanie 3g wystarcza na około 6 zastosowań, ale zależy to głównie od powierzchni przerzedzenia włosów.

6. Jak wybrać odpowiedni kolor ?
Kolor Avenisa powinien być jak najbardziej zbliżony do koloru włosów. Jeśli jest ciemniejszy niż włosy, delikatnie je przyciemni, jeśli jest jaśniejszy, delikatnie je rozjaśni.

7. Jak należy stosować Avenis gdy włosy siwieją ?
Gdy włosy siwieją, należy najpierw zastosować kosmetyk w naturalnym kolorze swoich włosów, a następnie nanieść kolor szary.

8. Czy kosmetyk Avenis jest bezpieczny ?
Tak, Avenis jest stworzony ze składników, które są całkowicie bezpieczne dla włosów i skóry głowy. Nie zawiera parabenów i siarczanów ani żadnych innych składników wywołujących alergię czy podrażnienia skóry głowy.

9. Czy Avenis może być używany razem z innymi środkami wzmacniającymi włosy ?
Tak. Używanie Avenisu razem z innymi preparatami jest całkowicie bezpieczne. W takim przypadku najpierw należy zastosować dany preparat, a następnie użyć Avenis.


Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie