Avenis Hair Serum z prowitaminą B5 (12x10ml)

Serum stymulujące odrost włosów


Avenis Hair Serum to zestaw 12 ampułek zawierający preparat wzmacniający włosy i ograniczający ich wypadanie. Idealnie nadaje się zarówno w przypadku leczenia powiększających się zakoli, łysienia androgenowego u mężczyzn, łysienia hormonalnego u kobiet, jak również regeneracji włosów zniszczonych po zabiegach chemicznych.

Bestseller
Avenis Hair Serum z prowitaminą B5 (12 x 10ml)
Stara cena: 37.90 zł
Promocja: 34.90 zł
Dostępność:Dostawa 24h Kurier
5.0/5 - ( 2 opinii )
Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 33.90 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 32.40 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 31.90 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 29.90 zł
Zamówienia pow. 199zł – przesyłka gratis
Bestseller
Avenis Hair Serum z prowitaminą B5 (12 x 10ml)

Avenis Hair Serum to zestaw 12 ampułek zawierający preparat wzmacniający włosy i ograniczający ich wypadanie. Idealnie nadaje się zarówno w przypadku leczenia powiększających się zakoli, łysienia androgenowego u mężczyzn, łysienia hormonalnego u kobiet, jak również regeneracji włosów zniszczonych po zabiegach chemicznych.


Opis działania

Działanie Avenis Serum polega na dostarczeniu osłabionym cebulkom włosa dużej dawki związków proteinowych, aminokwasów oraz witamin. Dzięki temu poprawia się ukrwienie głowy i cebulek włosów, a także zmniejsza się ich wypadanie. Cykl życia włosa w fazie anagenowej ulega wydłużeniu, a włosy stają się mocniejsze, grubsze i wyglądają na zdecydowanie gęstsze.

Avenis Serum oprócz wysokiej jakości witamin i aminokwasów zawiera również wiele innych skutecznych substancji jak wyciąg z pokrzywy, kolagen czy ekstrakt z ostrej papryki. Składniki te mają za zadanie poprawić strukturę włosa i przywrócić im naturalną miękkość i elastyczność - włosy stają się bardziej wygładzone i odzyskują swój blask. Łatwiej się je rozczesuje już po pierwszej aplikacji.

Avenis Serum - działanie w skrócie:

  • hamuje wypadanie włosów
  • stymuluje włosy do wzrostu
  • wydłuża fazę anagenową (wzrostu) włosów
  • regeneruje i odżywia
  • przywraca równowagę biochemiczną
  • zwiększa ukrwienie skóry głowy i włosów
  • ułatwia rozczesywanie
  • uelastycznia i dodaje objętości
  • nadaje naturalny połysk

Sposób użycia:

Jeśli myjesz włosy lub nakładasz na nie odżywkę, Avenis Serum zawsze stosuj na końcu tych zabiegów, aby preparat pozostał na skórze głowy i miał czas się wchłonąć. Ułam główkę ampułki, a następnie pokrop preparatem włosy w miejscach gdzie wymagają one wzmocnienia. Następnie opuszkami palców delikatnie masuj skórę głowy. Należy robić to cierpliwie ok. 5 minut lub do całkowitego wyschnięcia preparatu. Skóra głowy może w tym czasie ulec niewielkiemu zaczerwienieniu, a także wydzielać odczuwalne ciepło. Po aplikacji można stosować inne produkty fryzjerskie i dowolnie ułożyć fryzurę.

Aby zwiększyć absorpcję Avenis Serum i uzyskać jeszcze lepsze i szybsze rezultaty w postaci wzmocnionych włosów, zalecamy przed użyciem tego preparatu zastosowanie specjalnego wałeczka masującego skórę głowy Avenis Roller, który nie tylko poprawia ukrwienie skóry głowy, ale również znacznie zwiększa wchłanialność Serum.

 

 

Szerokie zastosowanie

Avenis Serum może być również stosowany jako preparat łagodzący i leczący różnorakie dolegliwości włosów i skóry głowy, gdyż jego regularne stosowanie przywraca równowagę biochemiczną w komórkach włosowych, przyspiesza przemianę materii skóry głowy i powłoki podskórnej.

Czas kuracji

Preparat Avenis Serum należy stosować codziennie wieczorem. Minimalna kuracja to jedno opakowanie, które wystarcza na 30 dni, optymalna kuracja to 90 dni (trzy opakowania). Po tym czasie aby utrzymać rezultaty kuracji, serum należy stosować 2-3 razy w tygodniu. Jedno opakowanie Avenis Serum składa się z 12 ampułek po 10ml. Jedna ampułka powinna wystarczyć na 2-3 aplikacje.

 

Fazy wzrostu włosa

Cykl wzrostu włosa składa się z 3 zasadniczych faz: ANAGEN (faza wzrostu), KATAGEN (faza przejściowa) oraz TELOGEN (faza spoczynku).

FAZA ANAGENU – to aktywna faza wzrostu włosa w mieszku włosowym. Czas trwania uwarunkowany jest genetycznie i wynosi od 2 do 6 lat. Faza rozpoczyna się licznymi podziałami zachodzącymi w komórkach włosa.  Włos zaczyna rosnąć, wychodząc ponad powierzchnię skóry głowy.

FAZA KATAGENU - to faza przejściowa (zanikania), która trwa od 14 do 21 dni. W tym czasie w korzeniu włosa zachodzą procesy przebudowy. Dochodzi do ustania czynności komórek macierzy włosa, co prowadzi do zwyrodnienia i zaniku macierzy.

FAZA TELOGENU - to faza spoczynku (wypadania), która trwa od 2 do 4 miesięcy. To ostatni etap cyklu życia włosa, w którym włos obumiera i ostatecznie wypada przy myciu, szczotkowaniu lub zostaje wypchnięty przez nowo rosnący włos. Mieszek włosowy pozostaje we względnym spoczynku - do momentu, w którym nie pojawi się sygnał o reaktywacji cyklu.

Regularne stosowanie Avenis SERUM wpływa na wydłużenie cyklu życia włosa w fazie anagenowej (wzrostu włosa) i skrócenie jego życia w fazie telogenowej (wypadania włosa).


Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie